Doplnky na moto a Moto tuning 

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Kategórie

Doplnky na moto a Moto tuning

Doplnky na moto a diely pre tuning motocyklov. Motorkári tu nakúpia diely pre úpravu svojej motorky podľa svojho gusta. Tuningové moto doplnky ponúkame na väčšinu motocyklov Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Triumph a Ducati. Určite si prejdi našu ponuku štýlových zadných tuning blatníkov, ktoré ponúkame pre viac ako 150 druhov motocyklov, vyzerajú fakt dobre a môžeš si vybrať z niekoľkých farebných kombinácií, vrátane karbón doplnkov. A keď už budeš v ladení zadnej časti svojej motorky, omrkni aj tuningové kryty reťaze a držiaky ŠPZ. S našimi doplnkami na motorku budeš medzi motorkármi originál.

Podkategórie

 • Tankpady na nádrž motocykla

  Tankpady na nádrž motocykla

 • Chrániče páčok - Blastro
  Chrániče páčok - Blastro
 • Zvýšenie riadidiel
  Zvýšenie riadidiel na motorku
 • Vyhrievané rukoväte na motorku
  Vyhrievané rukoväte na motorku
 • Padacie rámy na moto
  Padacie rám na motorku ochránia motorku, vodiča aj spolujazdca pred väčšími škodami, keď dôjde k najhoršiemu. Nepodceňuj možnosť pádu a vybav svoju motorku padacím rámom, je to investícia, ktorá sa pri páde mnohonásobne vráti. Motorkári sú na ceste ohrozený druh, tak neriskuj a priprav sa včas. Padací rám na motorke navyše dobre vyzerá a dajú sa na neho namontovať ďalšie doplnky, ako vrecko, držiak fľaše, kanistra, apod.
 • Prepákovanie ARP
  Prepákovanie ARP na cestné motocykle. Vyrobené v ČR.
 • Kryty motora SW - MOTECH
  Kryty motora SW - MOTECH
 • Kliny pod motor
  Kliny pod motor sú úplná novinka v našej ponuke. Podmotorové kliny ponúkame na motocykle Honda, Yamaha, Suzuki a Kawasaki. Všetko za príjemné ceny oproti konkurencii. Zatiaľ na objednávku, dodanie cca 1-2 týždne.
 • Kryty reťaze na moto - karbón
  Karbónové kryty reťaze na motorku sú ľahké, pevné a poskytujú rovnakú ochranu, ako originálne plastové kryty, ale dodávajú motocyklu oveľa lepší vzhľad. V kombinácii so zadným tuning blatníkom vyzerajú perfektne. Všetky naše kryty reťaze sú kompatibilné so zadnými blatníkmi s odvetrávacou mriežkou.
 • Predné zobáky na endura
  Predné zobáky na endura. Praktický doplnok, ktorý nielen dobre vyzerá a dodá motocyklu drsnejší offroad vzhľad, ale tiež udrží čisté predné svetlo. Jediná mucha je, že to nefunguje na muchy, ale spoľahlivo zachytí všetky nečistoty odlietavajúce od predného kolesa. Vyrobené z tvrdeného plastu, možnosť výberu farby plastu i mriežky.
 • Kryty chladičov na cestné motocykle
  Kryty chladičov na cestné motocykle Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Triumph a Ducati. Kryt chladiča je vyrobený z nerezu, vylešteného do zrkadlového lesku. Jednak vylepšuje vzhľad motocykla, jednak chráni chladič od rôznych predmetov, odlietavajúcich od predného kolesa motocykla.
 • Tuning blatníky na moto
  Tuning blatníky na motocykle Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW a Triupmh
 • Karbónové kryty výfuku
  Karbónové kryty výfuku na motocykle
 • Quickshifter - Rýchloradenie
  Myšlienka rýchloradenia je jednoduchá: radenie bez spojky, pod plným plynom pre minimálnu stratu času pri preradení. Rýchloradenie vypína zapaľovanie, odľahčí tým prevodovku, čím vám umožní preradiť jeden rýchlostný stupeň hore bez zatvorenia plynu. V čase keď sa znovu zapína zapaľovanie, je už zaradený vyšší rychlostný stupeň - bez problémov, trhania alebo oneskorenia. Môžete získať iba pár milisekúnd pri každom preradení, ale všetky tieto malé zisky sa na konci kola sčítajú a skracujú čas na kolo o minimálne 1 alebo 2 sekundy, čo je pozoruhodné. Pár rokov späť bola technológia rýchloradenia dostupná iba pre najvyššiu triedu pretekárskych motocyklov, ako MotoGP a svetový pohár Superbikes. Teraz môžete dostať do ruky hračku veľkých chalanov za zlomok ceny!
 • Ukazovateľ zaradenej rýchlosti GIPRO
  Ukazovateľ zaradenej rýchlosti GIPRO
 • Plexisklá na motorku
  Plexisklá na motorku ponúkame v širokej škále od výrobcov Powerbronze a Givi.
Product successfully added to the product comparison!