Moto oblečenie, rukavice a topánky 

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Kategórie

Moto oblečenie, rukavice a topánky

Kvalitné moto oblečenie má zásadný vplyv na pohodlnú a bezpečnú jazdu na motorke. Na tvojom kompletu záleží, v akej nálade sa budeš z prechádzky vracať. Motto: nie je zlé počasie, len zlé oblečenie. Výbere vhodného moto oblečenie venuj teda dostatok času, porovnávajte a pýtaj sa. Veríme, že naša ponuka oblečenia na motorku je dosť široká a vyberie si z nej každý motorkár.

Podkategórie

 • Bundy na motorku

  Bundy na motorku v našej ponuke sú rozdelené na moto bundy kožené, textilné a bundy na chopper a cruiser. Nájdeš tu moto bundy od rôznych výrobcov v rôznych cenových skupinách, vyberie si každý motorkár, bez rozdielu štýlu.

 • Topánky na motorku

  Chce to pokoj a nohy v teple, to vedel už Švejk. Na motorke to platí dvojnásobne, navyše je to aj dôležitá ochrana pri jazde na motorke. Preto keď vyberáš topánky na motorku, vyberaj starostlivo. Lepšie je si priplatiť päťstovku, než potom jazdiť niekoľko sezón naštvaný. Moto topánky v našej ponuke sú rozdelené na cestné moto topánky, cestovné, topánky na motokros a topánky na chopper. Veríme, že si z našej ponuky vyberie tie pravé každý motorkár. Ak sa sekneš pri výbere s veľkosťou, nie je problém, vymeníme.

 • Kožené vesty na motorku

  Kožená vesta na motorku je poznávacím znamením nejedného motorkárov. V zime si na nej našívajú nášivky a teší sa na sezónu. Kvalitná vesta tak sprevádza motorkárov napríklad pol života a najazdí s ním desaťtisíce kilometrov. Kožené vesty na motorku vieme vyrobiť aj na mieru. Omrkni aj bestseller v tejto kategórii, vestu s embosovaným logom live to ride na chrbte

 • Nepromok na motorku

  Nepremokavé oblečenie na motorku. Koľkokrát som sa preklínal, že som si ho ešte nekúpil. Keď som ho kúpil, preklínal som sa, že som si ho nevzal so sebou, pretože to vyzeralo na tak krásny deň az tohoto mráčika predsa nemôže pršať. Toto je vec z moto výbavy, ktorá sľubuje za relatívne malý peniaz veľa muziky, teda zaručený suchý návrat domov. Pritom nezaberie veľa miesta a dá sa voziť stále so sebou. Pre moto cestovateľov povinnosť!

 • Nohavice na motorku

  Nohavice na motorku. Textilné, kožené, kevlarové jeansy aj nohavice na chopper. Vyberie si každý motorkár.

 • Rukavice na motorku
  Kvalitné moto rukavice sú neoddeliteľnou súčasťou výstroja každého motorkára. Chránia nielen pred zimou a dažďom, ale pri páde chránia tvoju kožu, kĺby a kosti. Preto nepodceňuj ich výber a používaj ich aj so svojim spolujazdcom pri každej jazde.
 • Termoprádlo na motorku
  Termoprádlo na motorku je príjemná vec vo výbave motorkárov. Zahreje, schladí, odvedie pot, pôsobí ako medzivrstva medzi kožou a moto oblečením a navyše je príjemné na nosenie a dá sa využiť aj pri iných športoch, alebo v zime. V našej ponuke nájdeš všetko od kukly po ribano.
 • MX Dresy
  Dresy na motokros
 • MX Nohavice
  MX nohavice sú nohavice určené na motokros a predovšetkým potom na preteky. Môžu ale výborne poslúžiť aj amatérskym jazdcom. Ak začínaš s motokrosom, vyber si u nás nohavice presne na mieru, vo svojej veľkosti a tiež v obľúbených farbách. K dokonalému pretekaniu potom už bude len krôčik.
 • MX Okuliare
  Okuliare na motokros, ktoré sa označujú aj ako MX okuliare, ponúkajú dokonalú ochranu zraku, uľahčia pretekanie v náročnejších terénoch a v horších klimatických podmienkach. Táto pomôcka sa stala v podstate nutnosťou a pre pretekárov povinnou výbavou. Lepšie blato na okuliaroch, než v oku.
 • Kevlarové mikiny na moto
 • Dětské MX oblečení
 • Reflexní moto oblečení
Product successfully added to the product comparison!