Zadné tuning blatníky na moto 

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Kategórie

Zadné tuning blatníky na moto

Zadné tuning blatníky na motocykle Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Triumph, BMW. Dodajú tvojej motorke super vzhľad. Vybrať si môžeš z niekoľkých farebných kombinácií a zvoliť striebornú, alebo zlatú mriežku. Pasuje bez akýchkoľvek úprav, všetko čo potrebuješ je súčasťou balenia. Kvalitné spracovanie, oblé hrany. Posi-Flex uchytenie (oceľová puzdra s gumovou výplňou) tlmí vibrácie a zabraňuje prasknutiu. Môže byť dovybavený prídavným brzdovým svetlom. Blatníky nie sú nalakované!

Podkategórie

 • Tuning blatníky Honda
  Tuning blatníky na motocykle Honda. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky Yamaha
  Tuning blatníky na motocykle Yamaha. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky Triumph
  Tuning blatníky na motocykle Triumph. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky Ducati
  Tuning blatníky na motocykle Ducati. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky Suzuki
  Tuning blatníky na motocykle Suzuki. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky Kawasaki
  Tuning blatníky na motocykle Kawasaki. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
 • Tuning blatníky BMW
  Tuning zadné blatníky na motocykle BMW. Dodajú tvojej mašine super vzhľad. Vyrobené z tvrdeného plastu. Na niektoré motocykle sú vyrábané v kombinácii s krytom reťaze.
Product successfully added to the product comparison!