Helmy na motorku 

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Kategórie

Helmy na motorku

Helma na motorku je najdôležitejšou súčasťou moto výstroje, keď dôjde k najhoršiemu. Pri výbere moto prilby odporúčame vždy kúpiť to najlepšie, čo si môžeš dovoliť.
Radšej počkaj s laďakom a maj svoju hlavu naozaj v bezpečí.
Drahšie motorkárske prilby z kompozitových materiálov neponúkajú len väčšiu bezpečnosť, ale aj zvýšený komfort, menšiu hlučnosť, váhu a pod.
Zároveň ale neplatí pravidlo, že čím drahší helma, tým bezpečnejšia.
Pri výbere teda odporúčame nepozerať len na dizajn a prejsť si seriózne testy, napríklad anglický SHARP TEST.
Zo skúsenosti vieme, že ak nemáte naozaj atypický tvar hlavy a správne si zmeriate obvod, môžete bez obáv kupovať aj cez internet. Meníme cca jednu z desiatich predaných.

Podkategórie

 • Integrálne helmy na moto
  Integrálne prilby z našej ponuky na prvý pohľad zaujmú svojim dizajnom. Na ten kladieme veľký dôraz a našim zákazníkom zo sveta rýchlych kolies sa snažíme dodať najvyššiu kvalitu, spojenú s prepracovaným designom, ktoré sú navyše originálne. Homologácia je samozrejmosťou.
 • Vyklápacie helmy na moto
  Vyklápacie prilby sú v súčasnosti vo veľkej obľube medzi mnohými motorkármi. U nás si môžeš vybrať tento nevyhnutný bezpečnostný doplnok v krásnych moderných dizajnoch. Záleží len na Tebe, či zvolíte agresívnejší vzhľad alebo skôr pohodový aerodynamický outfit prilby.
 • Otvorené prilby na moto
  Ponúkame tiež otvorené helmy na motorku, ktoré dodajú dostatok sviežeho vzduchu, a ktoré umožnia vychutnať si jazdu na maximum. Ich veľkou výhodou je obmedzenie potenia a zaparenia, ale nie sú príliš vhodné na naozaj rýchle stroje. Ako doplnok k prilbe môžeš zakúpiť tiež samostatnú masku.
 • Helmy na motokros a enduro
  Helmy na motokros a enduro sú úplne o niečom inom, než ako hovoríme o cestných motocykloch. Vyber si u nás dokonalú motokrosovú prilbu, ktorá Ti bude slúžiť dlhé roky a ochráni Ťa pred nepríjemným zranením. Prilby v ponuke majú štýl, sú vždy originálne svojím dizajnom.
 • Chopper prilby otvorené
  Pokiaľ si vyznávačom jazdy na kľudnom chopperu, budeš sa v tejto kategórii cítiť ako ryba vo vode. Ponúkame tu kvalitné a štýlové helmy na chopper v otvorenom prevedení. Umožní vám vychutnať si maximálne jazdu krajinou, dovoľujú veľký rozhľad a tiež disponujú nízkou váhou. Pritom sa radí k hlavným bezpečnostným prvkom na motorke.
 • Príslušenstvo k helmám
Product successfully added to the product comparison!