Kategórie

Motorkári, ktorí v našom obchode najčastejšie nakupujú, by sa dali zhrnúť do týchto hlavných skupín:

Okruhový strelec a pirát ciest
Jeho revírom je závodny okruh, jeho tempo je vražedné. Jeho protivníkom sú šikany, esíčka, policajné radary a rychlostné kamery.
Chalan, ktorý každú voľnú chviľku brúsi kolená o zem na svojom obľúbenom závodnom okruhu, alebo známe cesty a snaží sa zraziť ďalšie sekundy a stotiny zo svojho rekordného času. Pýšenie mu nič nehovorí, na svet sa najradšej pozerá takmer v ľahu a obrusuje si pri tom kolená aj lakte o asfalt za revu vysokootáčkového motora, ktorý je mu rajskou hudbou. Motorkár, pre ktorého je rýchlosť a adrenalín všetkým.
Čo pre neho máme? Tu môžeme odporučiť najmä dva druhy tovaru. Keďže jeho koníček je trochu nebezpečný, mal by sa poriadne chrániť.
Kvalitná kožená kombinéza na motorku, či už jedno, alebo dvojdielna - to je úplný základ. Kožené kombinézy Alpinestars a Dainese sú lídrami na trhu.
Samozrejme rovnako nevyhnutné sú poriadne moto topánky so slidermi, kvalitné kožené rukavice na motorku a chránič chrbtice. Helma je samozrejmosť, doporučujeme nešetriť a kúpiť poriadnu kompozitovú.
Druhá odporúčaná kategória nie je priamo pre neho, ale pre jeho stroj a síce sekcia moto tuning. Tu si každý motorkár má možnosť upraviť svoj stroj k obrazu svojmu a zároveň znížiť jeho hmotnosť, napríklad našimi karbónovými moto doplnkami, tuning blatníkmi, karbonovými krytmi reťazov a ďalšími moto doplnkami.

Výletník/Cestovateľ
Výletník zbalí brašne, niekedy aj peknú kočku, sadne na mašinu a vyrazí, väčšinou zakaždým inam. Nikam sa veľmi neponáhľa, ide sa pozrieť na rôzne zaujímavé miesta, podľa hesla "cesta je cieľ". Rád sa pokochá pekným výhľadom, to ale neznamená, že nevie poriadne zatiahnuť za plyn a klopiť zákruty. Rád sa pozrie aj za hranice našej malej krajiny.
Čo pre neho máme? Tiež motorkár typu výletník je na ceste vystavený nebezpečenstvu z radov plechovkárov a nástrah na ceste, preto by mal používať vhodné certifikované chrániče na motorku.
Jeho oblečenie na motorku je väčšinou textilné. Poobzerať sa teda môže najmä po kvalitnej nepromokavej moto bunde a nohaviciach, ideálne v kombinácii s chráničmi. Na cesty určite príde vhod i kvalitné termoprádlo a nepromoky. Aj on si ale môže vyladiť svoju mašinu k obrazu svojmu v sekcii moto tuning a zaobstarať si kvalitné príslušenstvo k svojmu koníčku. A aby sa na svoju cestu mal do čoho zbaliť, je tu naša široká ponuka batožiny na motorku. Šťastnú cestu.

Chopper/Cruiser jazdec
Už dávno neplatí klišé z amerických filmov, že každý jazdec na chopperi musí mať fúzy ako člen ZZ Top, tetovanie po celom tele, hrubé vystupovanie a musí smrdieť aj na fotke. Piloti nablýskaných strojov s hlbokým bublajúcim zvukom sa regrutujú zo všetkých typov ľudí, takže je ťažké ich niekam jednoducho zaradiť. Pod drsnou maskou sú to však milí ľudia, ktorí ostatným na ceste radi pomôžu, rovnako ako ostatní motorkári. Čo však majú títo motorkári väčšinou spoločné, je ich túžba odlíšiť svoj stroj a vešať na neho všetky možné aj nemožné doplnky, v duchu hesla "chrómu nie je nikdy dosť".
Čo pre nich máme? Tak pre týchto týpkov toho máme naozaj veľa. Vďaka tomu, že sme výhradný dovozca holandského výrobcu EMP, ktorý má tridsaťročnú tradíciu vo výrobe doplnkov na chopper, je naša ponuka dostatočne široká. Padací rám je základ, najpopulárnejšie sú padacie rámy Top line o priemere 35mm.
Ďalej ponúkame širokú škálu opierok na chopper, ktoré si môžete takmer zostaviť na mieru. Klasika na chopperoch sú tiež prídavné svetlá na rampách a nesmú chýbať kožené moto brašne, kožené kufre a rolky.
A pretože chrómu nie je nikdy dosť, ponúkame rôzne chrómované kryty, kryty chladičov, nosiče na kufre, prepákovanie a veľa ďalších doplnkov na chopper
Tiež sme sa nedávno stali partnermi firmy Highway Hawk a Fehling, takže táto ponuka sa bude neustále rozrastať.

MX jazdec - vyznávač bahenných kúpeľov
Každá guma by podľa neho mala byť vybavená aspoň dvojcentimetrovými klátmi. Cesta je pre neho to miesto, cez ktoré prechádza do lesa, prípadne si po nej vezie svoju mašinu na vleku na motokrosovú trať. Nerieši žiadne nepremokavé oblečenie na motorku, chrómované doplnky, interkomy a podobné nezmysly a rozhodne to nepreháňa s leštidlom, svoju motorku leští hlavne vapkou. Väčšinu času na motorke trávi vo vzduchu, na jednom kolese a v bahne.
Čo pre neho máme? Tak napríklad kompletné oblečenie Acerbis a Oneal, ako MX dresy, nohavice, rukavice a topánky. Ďalej motokrosové helmy a kompletné chrániče celého tela a dielenské vybavenie ako nabíjačky, stojany a na objednávku aj kompletné MX plasty.

Toto sú naši najčastejší zákazníci, avšak na svoje si u nás prídu všetci motorkári. Pridaj sa k nim aj Ty!


Product successfully added to the product comparison!