Padacie rámy na chopper moto 

V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Kategórie

Padacie rámy na chopper moto

Padací rám na motorku je veľmi rozumná investícia pre každého motorkára. Ochráni jazdca, motorku aj spolujazdca, keď dôjde k najhoršiemu. Motorkári sú na cestách ohrozený druh a preto investíciu do padacieho rámu veľmi odporúčame, rovnako ako kúpu kvalitnej helmy a oblečenia na motorku. Ideálna je kombinácia predného a zadného padacieho rámu, ktoré ponúkame na väčšinu metrických chopperov a cruiserov. Tá ochráni pri páde jazdca, spolujazdca a navyše zabráni veľkým škodám na motocykli. Ak naozaj k pádu dôjde, investícia do padacích rámov sa mnohonásobne vráti na majetku i zdraví motorkárov. Padací rám na motorke navyše dobre vyzerá a dajú sa na neho namontovať predkopy pre pohodlnú jazdu. Ponúkame tiež padací rám s predkopmi na väčšinu chopperov a cruiserov. Tie sú vyrobené z nerezu a v prípade pádu sa dá padací rám opäť rozleštiť, na rozdiel od chromovaného padacieho rámu. Sme výhradní dovozcovia holandského výrobcu EMP s 30 ročnou tradíciou, preto u nás kúpiš napr. masívny padací rám Top line o priemere 35mm za super cenu.

Podkategórie

 • Honda padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Honda. V tejto kategórii nájdete padacie rámy na motocykle Honda v rôznych veľkostiach a tiež v rôznych prevedeniach. Vyberte si padací rám vhodný pre rôzne kubatúry chopperov Honda, teda od tých slabších až po najsilnejšie stroje.
 • Kawasaki padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Kawasaki Padacie rámy Kawasaki zaistia bezpečnosť, ale aj pohodlie na viacerých typoch tohoto jednostopého vozidla japonskej výroby. Máte choppera Kawasaki a premýšľate o kúpe padacieho rámu? Potom vám pomôže táto kategória nášho motoristického e-shopu.
 • Suzuki padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Suzuki V tejto sekcii nášho motorkárskeho e-shopu nájdete padacie rámy na motorky Suzuki. Máte doma tiež rýchlu Suzuku? Tu nájdete komfortné padacie rámy rôznych šírok a veľkostí, vhodné na rozličné typy motoriek Suzuki.
 • Harley-Davidson padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Harley-Davidson. Padacie rámy na Harley-Davidson sú velmi dobrou voľbou pre majiteľov motoriek, ktorí majú radi istotu. Padací rám je jednak bezpečnostným prvkom, ale takisto dotvára celkový štýl motorky. Zamerajte sa na kvalitu a vyberte si v našom motorkárskom obchode tento komponent v ideálnom prevedení.
 • Yamaha padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Yamaha. Tu nájdete padacie rámy na Yamahu, určené pre viacero typov tejto motorky. Akú kubatúru máte doma vy? Premýšľate o zmene designu a tiež miere bezpečnosti? Možno bude niektorý z naších padacích rámov tým pravým pre váš motocykel.
 • Predkopy na padacie rám
  Predkopy na padacie rámy Táto kategória ponúka milovníkom motocyklov predkopy, ktoré skvalitňujú komfort pri jazde. Ste milovníkom silných motocyklov, ale aj určitého pohodlia? Potom si vyberte dokonalý rozmer a prevedenie predkopov na padací rám.
 • Triumph padacie rámy
  Padacie rámy na motocykle Triumph Motocykle Triumph sú silnou klasikou, ktorá má stále čo povedať milovníkom rýchlej a pohodovej jazdy na motorke. V tejto kategórii ponúkame padacie rámy na motorky Triumph, pre skutočných motorkárov, so srdcom bijúcim práve pre túto značku.
 • Zadné padacie rámy chopper
  Zadné padacie rámy na chopper Zadné padacie rámy na chopper sú potrebným vybavením motorkárov, ktorí dávajú prednosť bezpečnej jazde. Navyše dodajú vašemu stroju nezameniteľný štýl a patričnú robustnosť. Vyberte si u nás vhodný padací rám na chopper Suzuki, Yamaha, Honda, či inú legendu medzi značkami.
Product successfully added to the product comparison!